Bezprzewodowe słuchawki Samsung zapewniają doskonałe wrażenia niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, oglądasz filmy, czy grasz w najbardziej emocjonujące gry. Samsung Galaxy Buds2 Pro wyposażone są w zaawansowany system aktywnej eliminacji dźwięku (ANC), który pomoże Ci skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Praca, relaks, rozmowa? Możesz wybierać!

Galaxy Buds2 Pro to świetny wybór dla miłośników muzyki, twórców muzyki oraz profesjonalistów, którzy potrzebują skupienia w pracy, szkole lub w domu podczas nauki lub relaksu. Utrzymanie skupienia i produktywności podczas pracy nad najnowszym projektem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki potężnej aktywnej redukcji szumów (ANC).

Ulepszony ANC. Samsung Galaxy Buds - Poznaj nowy świat w ciszy i spokoju.

Funkcje ANC w nowych Samsung Galaxy Buds2 Pro są znacznym ulepszeniem w stosunku do poprzedniego modelu. Oferują one niesamowite wrażenia. Wystarczy sekunda, by zorientować się, że słyszysz tylko to, co chcesz, i wyeliminować wszelkie szumy z otoczenia. Ulepszenie ANC sprawia, że Galaxy Buds2 Pro mogą być pomocne w wielu aspektach Twojego dnia, pozwalając Ci pozostać w kontakcie i dostroić się do kolejnych wyzwań, gdziekolwiek się znajdują.

Nowe Samsung Galaxy Buds2 Pro mają mniejszą konstrukcję niż poprzedni model. Posiada również lepszą konstrukcję osłony przeciwwiatrowej i wlotu powietrza. Dzięki tym ulepszeniom przepływ powietrza przez słuchawki jest bardziej efektywny, a jednocześnie zachowuje czystość dźwięku. Wszystko to w imię komfortu, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy oglądasz film.

Nowe słuchawki Samsung Galaxy Buds oferują doskonałą jakość dźwięku.

Zupełnie nowe Samsung Galaxy Buds2 Pro to nadzwyczajne akcesorium dla każdego, kto pragnie wysokiej jakości dźwięku, który pasuje do każdego stylu życia. Nieważne, czy na co dzień słuchasz rockowych brzmień, delikatnego, finezyjnego jazzu, czy prędkich, upojnych rytmów disco. Samsung kontynuuje wprowadzanie innowacji na rynku słuchawek dousznych, oferując najnowocześniejsze funkcje, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku bezprzewodowego. Ciesz się swoimi ulubionymi utworami jeszcze nie raz dzięki bezprzewodowym słuchawkom Samsung Galaxy Buds!

Tekst powstał w ramach płatnej współpracy firmy Samsung Electronics Polska z firmą Samsung Electronics Polska.