Elektryczna deskorolka wygląda tak samo jak tradycyjna deskorolka. Posiada wbudowany napęd na dwa koła. Czasami nazywana jest elektrycznym longboardem. Jest łatwa w użyciu i bardzo przyjazna dla środowiska. Zdobywa popularność w większych miastach. Nie wymaga odpychania się nogami jak w przypadku tradycyjnej deskorolki. Można nią sterować zdalnie.

Ranking deskorolek elektrycznych

Jaką deskorolkę elektryczną kupić? To pytanie zadają sobie nie tylko nastolatkowie, ale wiele osób. Longboard elektryczny to świetny sposób na poruszanie się po dużych miastach. Jaki model powinieneś wybrać? Poniższy artykuł pomoże Ci zdecydować, jaki model kupić: Zestawienie najciekawszych produktów na rynku. Zapraszamy do zapoznania się.

 1. Kawasaki Streetboard deskorolka elektryczna KX-ST14.0

  Ta wysokiej klasy hulajnoga elektryczna typu Segway doskonale sprawdza się w warunkach miejskich. Pojazd jest niewielki i łatwy w obsłudze. Posiada kierownicę, której wysokość można regulować do 115 cm. Może poruszać się z maksymalną prędkością 20 km/h. Na jednym ładowaniu może przejechać 50 km. Zasilana jest silnikiem o mocy 500 W. Radzi sobie z nachyleniem terenu do 30 stopni. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania oraz ładowarka.

 2. Deskorolka Worker Smuthrider pomarańczowo-czarna

  Nowoczesna deskorolka elektryczna z silnikiem zintegrowanym z tylnymi kołami. Zasilana jest baterią litowo-jonową firmy Samsung. Maksymalny zasięg to 12 km, a ładuje się w 2-3 godziny. Deskorolka jest łatwa w transporcie. Ze względu na kompaktowe rozmiary i niewielką wagę, deskorolka jest łatwa do przenoszenia. Szorstki uchwyt, który jest wykonany z polipropylenu, znajduje się po wewnętrznej stronie deski i zapobiega poślizgom. Jest on również ozdobiony motywem graficznym.

 3. Kawasaki Surfboard 6.5

  Ta wyjątkowa deskorolka elektryczna posiada podwójne pneumatyczne koło mierzące 6,5 cala. Może być używana na wszystkich rodzajach dróg. Może amortyzować nierówności i nierówny teren. Silnik o mocy 350W pozwala jej osiągnąć prędkość do 18 km/h. Za utrzymanie równowagi odpowiada nowoczesny system czujników i żyroskopów. Pojazd bez problemu pokonuje wzniesienia do 18 stopni. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów.

 4. Deskorolka elektryczna Manta 10'' MSB002 Cobra

  Łatwa w obsłudze deskorolka elektryczna. Duże koła i dobra przyczepność. Idealnie nadaje się do jazdy po mało uczęszczanym terenie. Może pokonywać wzniesienia do 15 stopni. Posiada dwa silniki o mocy 350W. Może osiągnąć prędkość do 12 km/h. Pojazd posiada również wskaźnik dźwiękowy, który ostrzega o przekroczeniu dopuszczalnej prędkości. Na jednym ładowaniu może pokonać dystans około 12 km. Może przewozić 120 kg.

 5. Deskorolka Razor Cruiser X1 w kolorze czarnym

  Elektryczna deskorolka, która może służyć jako silnik i pilot. Można w niej łatwo regulować prędkość. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Jako blat zastosowano deskę klonową. Jest ona bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i amortyzuje wstrząsy. Gumowe koła są ciche. Całość zasilana jest silnikiem o mocy 125W, oraz akumulatorem litowo-jonowym. Deskorolka może osiągnąć prędkość do 16 km/h. Na 40 minut jazdy wystarczy jedno ładowanie.

Jaką deskorolkę elektryczną kupić?

Deskorolka elektryczna zyskuje coraz większą popularność. Jest idealna do jazdy po mieście lub poza nim. Który model powinieneś wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie deskorolki elektrycznej

 • Rodzaj - deskorolki elektryczne mogą różnić się między sobą między innymi budową i przeznaczeniem. Modele z kierownicą przypominają hulajnogi. Są łatwe w użyciu, ale mają duże rozmiary. Deskorolki z siedziskiem to wyjątkowa opcja, ale nie są zbyt popularne. Pojazdy terenowe są stworzone do jazdy w trudnym terenie. Wyposażone są w wysokie zawieszenie i opony z bieżnikiem.
 • Moc - często deskorolki elektryczne posiadają dwa silniki. Prędkość maksymalna jest uzależniona od mocy silnika. Standardowo jest to 700W, ale są też modele o nieco niższej mocy.
 • Prędkość maksymalna - Często deskorolki elektryczne osiągają prędkość do 15 km/h. Czasami ta prędkość może sięgać 20 km/h. Jednak nie zawsze szybsza jazda jest bezpieczniejsza. Zasięg pojazdu to maksymalny dystans, jaki może pokonać bateria. Im mocniejsza bateria, tym dłużej deskorolka może wytrzymać. Ważne jest też uwzględnienie ukształtowania terenu i wagi użytkownika. Zasięg mieści się zazwyczaj w granicach 10-20 km.
 • Maksymalne obciążenie wynosi zwykle od 100 do 130 kilogramów. Pojazdy przeznaczone dla dzieci mogą tolerować mniejsze obciążenie - do 80 kg
 • Standardowy rozmiar - standardowe koła do deskorolek elektrycznych mają 8 lub 10 cali. Czasami są one nieco mniejsze. Jest to ważne, ponieważ wpływa na komfort jazdy, zwłaszcza na niskiej nawierzchni. Dobre koła powinny amortyzować wstrząsy i zapewniać odpowiednią przyczepność na każdej powierzchni, nawet mokrej.
 • Sposób sterowania Potrzebne będzie sterowanie ciałem. Czasami dostępny jest pilot zdalnego sterowania. Nowoczesne deskorolki elektryczne mogą być obsługiwane za pomocą aplikacji na smartfony.
 • Ładowanie baterii - Deskorolka, która jest alternatywnym środkiem transportu, powinna mieć krótki czas ładowania. Nie powinno ono trwać dłużej niż 2 godziny. Sprzęt można wtedy szybko przygotować do kolejnej jazdy.

Czy warto kupić deskorolkę elektryczną?

Deskorolki elektryczne to dyskretny i coraz bardziej popularny produkt na rynku. Wyglądem bardzo przypominają klasyczne deskorolki z lat 90. Są jednak nowoczesne. Posiadają wbudowane baterie i silniki. Można nimi sterować zarówno poprzez balansowanie ciałem, jak i za pomocą pilota. Tego typu sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze.

Choć deskorolki elektryczne oferują nowoczesne rozwiązanie, nie muszą być drogie. Już za kilkaset złotych można dostać najprostsze modele. Droższe modele oferują jednak dodatkowe funkcje. Pojazdy te są niezwykle popularne wśród młodzieży i dorosłych. Stają się one alternatywą dla autobusów i samochodów osobowych. Najczęściej spotykane są w dużych miastach, gdzie problemem są korki. Są one również przyjazne dla środowiska.

Popularni producenci elektrycznych desek skatingowych

 • Kawasaki
 • Razor

Godne uwagi sklepy

 • Allegro
 • Media Expert
 • Media Markt
 • RTV Euro AGD
 • Empik
 • Avans
 • OleOle

Podsumowanie rankingu dla deskorolek elektrycznych

Deskorolka elektryczna to pojazd, który stanowi wyjątkową alternatywę dla komunikacji miejskiej czy samochodu. Są proste w obsłudze i funkcjonalne. Mogą jednorazowo pokonywać wiele kilometrów i osiągać prędkość do 20 km/h. Można za ich pomocą dojechać do pracy lub szkoły. Są też bardzo szybkie w ładowaniu, a ich typowy czas wynosi około trzech godzin. Ten ranking deskorolek elektrycznych może pomóc Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Znalazły się w nim pojazdy od cenionych marek, które są dobrze znane wśród internautów.