Karuzela do łóżeczka to doskonała zabawka, która uspokaja małe dzieci i pomaga im rozwijać zmysły słuchu i wzroku. Dostępnych jest wiele różnych karuzel - różnią się one rozmiarem, kolorem i sposobem działania. Są one popularne, ponieważ niemowlęta nie potrafią bawić się zabawkami samodzielnie. Nie mogą ich trzymać, ponieważ ćwiczą zaciskanie zębów. Karuzela do łóżeczka spodoba się każdemu maluchowi.

Ranking karuzel do łóżeczka

 1. Tiny Love Magiczna Karuzela z Projektorem Typ 3W1 Arktyczna Kraina.

  Sprawdź aktualną cenę

  Ta karuzela do łóżeczka jest niesamowicie imponująca, z projektorem na górze, który wyświetla obrazy. Karuzelę można następnie zdemontować, aby wyświetlić obraz na suficie. Produkt może rosnąć wraz z dzieckiem. Posiada 30 minut ciągłej muzyki i 9 różnych piosenek podzielonych na 3 kategorie.

 2. BKids Lampka do projektora Pozytywna karuzela muzyczna 3 w 1 (1164914).


  Sprawdź aktualną cenę

  Ta imponująca karuzela do łóżeczka jest wyposażona w projektor, który jest odpowiedni dla dzieci w każdym wieku. Projektor odtwarza muzykę i wyświetla gwiazdy, aby uspokoić dziecko. Urządzenie może być używane zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym. Może odtwarzać 6 melodii oraz 4 dźwięki natury. Posiada również funkcję regulacji głośności.

 3. Fisher Price Karuzela z misiami - Cdn41


  Sprawdź aktualną cenę

  Ta zmotoryzowana karuzela do łóżeczka jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Posiada trzy różne tryby dźwięku. Z czasem można ją łatwo przekształcić w smoczek, ustawiając projektor na półce. Karuzelę można łatwo przymocować do baldachimu wózka dziecięcego.

 4. Tiny Love Zabawa na Łące Karuzela Rośnij z Muzyką (21444449).


  Sprawdź aktualną cenę

  Nowoczesna karuzela do łóżeczka to zabawka rozwojowa. Przyciąga dzieci wyjątkową mieszanką muzyki. Na uwagę zasługuje unikalny system 4D poruszania karuzelą (zabawki zwrócone są przodem do malucha). Model ten posiada 18 różnych melodii. Karuzela będzie odtwarzać muzykę losowo po naciśnięciu przycisku odtwarzania losowego.

 5. Chicco Karuzela Next2Dreams


  Sprawdź aktualną cenę

  Karuzela do łóżeczek Chicco next2Me. Pasuje do większości łóżeczek. Po włączeniu zapewnia maluchom delikatne oświetlenie i dźwięki w postaci muzyki klasycznej, która trwa 20 minut. Można również włączyć dziecku biały szum. Karuzela może służyć do usypiania malucha.

 6. Canpol Babies Elektryczna karuzela pluszowa Piraci 68/036


  Sprawdź aktualną cenę

  Ta elektryczna karuzela jest wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu. W zestawie znajdują się cztery dołączone zabawki z piszczałkami lub grzechotkami. Posiada również pałąk z lusterkiem i pozytywką. Posiada 12 kołysanek, które pomogą ukoić dziecko do snu i ułatwią mu zasypianie.

 7. SmilyPlay Muzyczna karuzela 845


  Sprawdź aktualną cenę

  Ta karuzela do łóżeczka może być używana przez dzieci już w pierwszych miesiącach życia. Jest niezwykle łatwa w montażu i bardzo funkcjonalna. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Istnieje możliwość ustawienia czasu pracy urządzenia, co ułatwia usypianie dziecka. Do produktu dołączony jest projektor oraz 15 zaprogramowanych melodii.

Jaki typ łóżeczka karuzelowego kupić?

Karuzela do łóżeczka stała się jedną z najpopularniejszych zabawek dla niemowląt. Jest uspokajająca dla dziecka i pomaga mu rozwijać zmysły wzroku i dźwięku. Jaki model wybrać dla swojego dziecka? Na co zwrócić uwagę przy zakupie karuzeli do łóżeczka?

 • Kolorystyka - dzieci lubią kolorowe zabawki. Pastelowe kolory mogą być urocze, ale nie są wystarczająco rozpoznawalne dla malucha.
 • Liczba zabaw ek - więcej nie zawsze znaczy lepiej. W praktyce modele z trzema lub czterema zabawkami są wystarczające dla maluchów. Nie zaleca się również dostarczania dziecku zbyt wielu bodźców.
 • Materiał, z którego wykonane są zabawki, to zazwyczaj plusz lub plastik. Pluszowe zabawki są bardziej podatne na zabrudzenia, ale mogą być również używane jako maskotki. Plastikowe zabawki są łatwe w czyszczeniu. Nie trzeba się ich bać, ponieważ maluch ich nie dotyka, a jedynie na nie patrzy.
 • Pozytywka - wgrane melodie i kołysanki, a także odgłosy są bardzo przydatne. Warto postawić na muzyczną karuzelę, gdyż ułatwia ona dzieciom zasypianie. Pozytywki mogą być nakręcane lub zasilane bateriami. Te drugie są zazwyczaj bardziej funkcjonalne.
 • Projektor pozwala na wyświetlanie różnego rodzaju obrazów na ścianie lub suficie. Jest to gadżet, z którego można korzystać przez długi czas.
 • Atrakcyjność dla dziecka jest tym, co powinieneś wziąć pod uwagę. Pamiętajmy, że dziecko będzie oglądało karuzelę z dołu, dlatego należy ją odpowiednio zamontować.
 • Montaż - producenci łóżeczek wiedzą, że meble te są dość zróżnicowane i posiadają różne szczebelki. Warto to sprawdzić przed zakupem. Karuzelę można przetestować montując ją w sklepie na ekspozycji łóżeczka. Bezpieczeństwo dziecka jest zawsze priorytetem i zabawka nie powinna być dla niego niebezpieczna.

Czy warto kupić karuzelę do łóżeczka?

Noworodek je, śpi i jest głównie aktywny. Większość czasu spędza na spaniu. Dopiero z czasem staje się bardziej aktywny. Gdy rodziców nie ma w pobliżu, dziecko będzie leżało w łóżeczku. Warto w tym czasie włączyć karuzelę.

Karuzela to wyjątkowa zabawka do łóżeczka, która przyciąga uwagę maluchów. W tej sytuacji można również wykorzystać lusterka lub projektory. Istnieją karuzele, które mają pozytywki grające przyjemne melodie. Rodzice mogą się w tym czasie zrelaksować i odetchnąć. Maluch zafascynowany karuzelą łatwiej zaśnie. Staje się spokojniejszy, ponieważ czuje się bezpiecznie.

Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie: Czy warto kupić dziecku łóżeczko z karuzelą? Okazuje się, że tak. Nic dziwnego, że jest to jedna z najpopularniejszych zabawek dla noworodków. Noworodki szybko rozwijają swoje zmysły, w tym wzrok i dźwięk. Karuzela w łóżeczku pomaga mu rozwijać zmysły.

Popularni producenci karuzel do łóżeczek dziecięcych

 • Tiny Love
 • Fisher-Price
 • Chicco
 • Canpol Babies

Sklepy, które warto odwiedzić

 • Allegro
 • Avans
 • Elektryka
 • Empik
 • Media Markt
 • Media Expert
 • RTV Euro AGD
 • OleOle