Laptopy dla dzieci to świetny prezent dla maluchów. Dzięki takiemu urządzeniu dziecko nauczy się korzystać z technologii współczesnego świata. Laptopy są atrakcyjne i łatwe w obsłudze. Dzieci chętnie z nich korzystają i przy okazji zdobywają wiedzę. Laptopy dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością na rynku zabawek interaktywnych.

Ranking laptopów odpowiednich dla dzieci

Jaki laptop kupić dla swojego dziecka? Wielu rodziców zadaje to pytanie, gdy chce dać swoim dzieciom interaktywne zabawki. Rodzice mają dobry plan, ponieważ dzieci je uwielbiają, a dodatkowo przyzwyczajają się do tego sprzętu. Bez niego trudno byłoby sobie wyobrazić życie w XXI wieku. Nasz ranking laptopów przeznaczonych dla dzieci może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Uwzględniliśmy w nim modele, które cieszą się największą popularnością wśród internautów.

 1. Laptop dla dzieci, Smily Play Bilingual Illuminated

  Sprawdź aktualną cenę

  Laptop ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Mówi zarówno po polsku jak i po angielsku. Wspiera rozwój intelektu malucha. Posiada ekran LCD, który po naciśnięciu odpowiednich przycisków wyświetla ciekawe animacje. Urządzenie posiada aż sześć gier w dwóch różnych językach. Posiada przełącznik głośności, włącznik/wyłącznik oraz przełącznik do zmiany języka. Uczy literek, cyferek, głosek, liczenia, kształtów itp.

 2. Hh Polska Edukacyjny Laptop Nauka Liczb i Literek


  Sprawdź aktualną cenę

  Wysokiej klasy laptop edukacyjny z wieloma funkcjami dla dzieci. Wyróżnia się również stylowym wyglądem. Posiada 26 programów edukacyjnych i rozrywkowych. Uczy dzieci polskich słów, polskich liter, liczb, jako melodii i nut. Oferuje również gry zręcznościowe, takie jak memory, Snake, Slalom czy strącanie gwiazdek. W zestawie znajduje się kalkulator, budzik i stoper. Model ten posiada polską klawiaturę do sterowania elementami na ekranie.

 3. Laptop edukacyjny dla dzieci


  Sprawdź aktualną cenę

  Ten edukacyjny laptop jest odpowiedni dla dzieci starszych niż 3 lata. Posiada on 120 funkcji. Jest dostępny zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Posiada funkcjonalny ekran LCD oraz myszkę do obsługi laptopa. Urządzenie po włączeniu pokaże wszystkie funkcje. Aby wybrać tę, którą chcemy, wystarczy nacisnąć cyfrę z przedziału od 1 do 120, a następnie potwierdzić naciskając Enter. Aby powrócić do menu należy nacisnąć klawisz ESC. Ten model posiada tryb oszczędzania baterii.

 4. Laptopy dla dzieci Smily Play my first laptop Teddy Bear


  Sprawdź aktualną cenę

  Ciekawa zabawka interaktywna dla małych dzieci. Wyglądem przypomina wesołego misia. Urządzenie mówi w języku polskim. Posiada przezroczystą klawiaturę z sześcioma kolorowymi przyciskami o różnych kształtach. Laptop ten został zaprojektowany tak, aby zachęcać do zabawy. Sprzęt pozbawiony jest ostrych krawędzi. Emituje wesołe melodie i mruga światełkami. Posiada dwa poziomy głośności. Laptop jest zasilany za pomocą baterii.

 5. Zagraj w Mój Pierwszy Laptop Krówka interaktywna.


  Sprawdź aktualną cenę

  Dobrze wykonany laptop dla dzieci starszych niż 12 miesięcy. To wesoła zabawka edukacyjna, która mówi po polsku. Gra muzykę, mruga światełkami i uczy maluchy kształtów i liter. Wykonany jest z solidnego materiału i nie posiada ostrych krawędzi. Urządzenie wprowadzi Twoje dziecko w świat liczb, liter i kształtów. Zabawka jest zaprojektowana w sposób, który podoba się dzieciom. Zabawka zasilana jest za pomocą 2 baterii AA. W skład zestawu wchodzą.

Jaki typ laptopa powinno kupić dziecko?

Laptopy to interaktywne zabawki dla dzieci, które zapoznają je z alfabetem, cyframi i literami. Są to świetne prezenty. Jakie modele najlepiej kupić i na co zwrócić uwagę?

 • Age Of The Child- Przede wszystkim ważne jest dopasowanie laptopa do wieku malucha. Małe dziecko nie jest w stanie obsłużyć sprzętu z wieloma funkcjami. Takie urządzenie będzie tylko rozpraszać dziecko. Proste laptopy są odpowiednie dla dzieci już od pierwszego roku życia. Są one dostosowane do ich możliwości. Laptop dostosowany do wieku malucha pomoże mu rozwijać wzrok i słuch, a także umiejętności chwytania i rozciągania palców. Z wiekiem przychodzi możliwość zakupu bardziej zaawansowanego sprzętu. Należy pamiętać, że zabawka powinna nie tylko bawić, ale i uczyć.
 • Design - laptopy dla dzieci występują w różnych formach, kształtach, kolorach. Zazwyczaj są osobne modele dla chłopców i dziewczynek. Bardzo ciekawe są laptopy z wzorami samochodów. Dziewczynki będą wolały laptopy z wzorami zwierząt. Warto wybrać sprzęt, który ma duże przyciski i jest łatwy do wciśnięcia dla najmłodszych dzieci. Dobry laptop dla dzieci nie może mieć ostrych rogów ani niebezpiecznych elementów.
 • Funkcjonalność- Laptopy dla dzieci mogą służyć do nauczania poprzez zabawę. Często są one fabrycznie załadowane grami edukacyjnymi lub zadaniami. Uczą alfabetu i liczb, układania obrazków w logiczne pary i puzzle, dźwięków natury oraz kolorów i kształtów. Takie zabawki są uwielbiane przez dzieci. Dla najmłodszych dzieci są prostsze urządzenia. Co powinno się w nich znaleźć? W co powinny być wyposażone? To na pewno przyda się w przyszłości. Najlepsze laptopy dla dzieci pozwalają również na wybranie odpowiedniego poziomu trudności w zależności od wieku, a także posiadają przycisk, który pozwala na wybranie trybu zabawy lub nauki.
 • Rozmiar ekranu - 8 cali to idealne rozwiązanie. Taki laptop jest kompaktowy i lekki. Nie zużywa również zbyt wiele energii.

Czy warto kupić laptopa dla mojego dziecka?

Laptopy to interaktywne zabawki dla maluchów, które pomagają im się rozwijać. Dziecko może się wiele nauczyć podczas zabawy z laptopem. Laptopy dla dzieci zazwyczaj oferują różne gry, które uczą malucha o liczbach, literach, alfabecie, kształtach i kolorach.

Z takich interaktywnych i edukacyjnych zabawek skorzystają nawet bardzo małe dzieci. Zawsze należy wybierać zabawki, które są odpowiednie do wieku malucha. Jest to okazja do rozwoju dziecka przy jednoczesnej zabawie. Należy pamiętać, że technologia jest koniecznością w XXI wieku.

Popularni producenci laptopów dla dzieci

 • Smily Play
 • Kinderspiel

Sklepy, które warto odwiedzić

 • Allegro
 • Media Expert
 • Media Markt
 • RTV Euro AGD
 • Empik
 • Avans
 • OleOle

Ranking laptopów dla dzieci

Nic dziwnego, że laptopy dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością. Są one świetnym sposobem na rozrywkę dla maluchów i jednocześnie wiele ich uczą. Dziecko może nauczyć się alfabetu, podstawowych liczb, kształtów, kolorów i nie tylko. Ćwiczy swoją pamięć i rozwija kreatywność. W wyborze odpowiedniej zabawki może pomóc nasz ranking najpopularniejszych na rynku laptopów dla dzieci.