Szczególnym meblem dla dzieci do lat pięciu jest stolik edukacyjny dla nich . Spełnia on wiele funkcji i pozwala dziecku zdobywać nowe umiejętności. Dobrze dobrany stolik edukacyjny może być świetnym połączeniem nauki i zabawy. W sklepach można znaleźć idealny produkt dla każdego dziecka. Stolik może być wykorzystywany zarówno w żłobku, przedszkolu czy sali zabaw, jak i w domu. Dlatego też produkt ten cieszy się coraz większą popularnością.

Ranking stolików edukacyjnych do wykorzystania przez niemowlęta

Wielu rodziców zastanawia się, jaki stolik edukacyjny kupić dla niemowlaka. Jest to świetna opcja dla dzieci poniżej 5 roku życia. Stanowi świetną zabawę i pomaga dzieciom rozwijać cenne umiejętności. Przygotowaliśmy zestawienie stolików edukacyjnych dla niemowląt. Każdy chce dla swojego dziecka tego, co najlepsze. Zapraszamy do lektury.

 1. Przejdź do tablicy interaktywnej 3W1 Explore More (303325).

  Stolik interaktywny dla dzieci z krzesełkiem. Wspiera maluchy na wszystkich etapach ich rozwoju. Może być również używany jako standardowy stolik dla starszych dzieci. Produkt przeznaczony jest dla dzieci starszych niż cztery miesiące. W zestawie znajduje się ponad 25 aktywności. Dzięki okienku widać stopy malucha podczas zabawy. Aby uruchomić stolik, należy osobno zakupić baterie.

 2. Janod Duży drewniany stolik edukacyjny Baby Forest J08018

  Wielofunkcyjny, wysokiej jakości stolik edukacyjny dla dzieci powyżej 1 roku życia. Posiada bezpieczne, zaokrąglone krawędzie i trzy solidne nogi. Ma piękne kolory i wysoki poziom wykonania. W zestawie znajdują się trzy pojazdy: autobus, dwa samochody, dwa metalowe pręty z kulkami, trzy wiatraczki, pięć klocków i trzy wiatraczki. Dziecko nigdy nie będzie się nudzić dzięki różnym funkcjom. Stolik wykonany jest z drewna.

 3. Fisher-Price Edukacyjny stolik dla maluchów Ucz się i śmiej DRH37

  Stolik dla maluchów w wieku 6 miesięcy i starszych. Wyposażony jest również w telefon, który pozwala zadzwonić do Siostry lub Szczeniaczka. Kolorowe klawisze mogą służyć do nauki liczb, kolorów lub nazw owoców, warzyw, można też kręcić wałkiem tworząc wesołe melodie. Zabawka może być również wykorzystana do nauki dzieci podstawowych słów angielskich.

 4. Smily Play stolik edukacyjny 0801

  Funkcjonalny stolik edukacyjny dla dzieci, który wymaga ciągłego wykonywania różnych czynności. Zabawka zaczyna mówić, gdy maluch ją poruszy. W zestawie dostępne są dodatkowe akcesoria. Wśród akcesoriów znajduje się pianinko, dźwięki i światełka, motylek, pociąg, ścieżki dźwiękowe, ścieżki dźwiękowe z literkami, przesuwane okienka oraz kolorowe przyciski. Zabawka jest świetna dla dzieci poniżej 5 roku życia.

 5. CLEMENTONI SMAK EDUKACYJNY 60473

  Praktyczny stolik, który może służyć jako narzędzie edukacyjne dla dzieci. Posiada również Play Center, które uczy poprzez zabawę. Ten produkt jest wszechstronny. Baby Pad Educational posiada dziewięć przycisków dotykowych, które można aktywować za pomocą efektów dźwiękowych. Książka o zwierzętach pozwala poznać zwierzęta i ich dźwięki. Odtwarzacz muzyczny pozwala na odtwarzanie różnych piosenek i melodii. To dopiero początek przygody dla maluchów z tą zabawką.

Jaki stolik edukacyjny jest najlepszy dla niemowląt?

Świetną zabawką dla dzieci jest interaktywny stolik edukacyjny dla niemowląt. Uczy on i rozwija wiele umiejętności poprzez zabawę. W tym artykule omówimy, który produkt warto kupić i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

 • Wiek dziecka Generalnie stoliki edukacyjne są tworzone dla dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć lub dopiero uczą się robić pierwsze korki. W sklepach dostępnych jest wiele produktów dla dzieci w różnym wieku. Różnią się one stopniem skomplikowania.
 • Jakość pracy Manship - Stoliki edukacyjne są używane przez bardzo małe dzieci, dlatego ważne jest, aby ich wykonanie było wysokiej jakości. Należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest zabawka. Nie powinien on posiadać ostrych krawędzi. Powinien również posiadać odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.
 • Stabilność Rodzice powinni zwracać uwagę na stabilność konstrukcji. Ze stolików edukacyjnych korzystają bardzo małe dzieci, których ruchy mogą być jeszcze nie do końca zrozumiałe. Mogą im się przydarzyć nieprzewidziane wypadki. Ważne jest, aby postawić na stoliki, które są stabilne i nie przewrócą się pod ciężarem malucha.
 • Kolorystyka - Zabawki, które są jasne i kolorowe przyciągają zainteresowanie dzieci. Większość stolików edukacyjnych dla maluchów wykonana jest z kolorowych tworzyw sztucznych. Kilka modeli może być wyposażonych w efekty dźwiękowe i świetlne. Istnieją stoliki zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, ale najlepszym wyborem są modele uniwersalne.
 • Praktyczność Stoliki edukacyjne to w zasadzie zbiór zabawek, które mogą być używane jako jeden interaktywny przedmiot. Każdy model może mieć inną funkcjonalność. Chociaż mogą wyglądać tak samo, ich funkcjonalność może się różnić. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę praktyczność zabawek i możliwości, które oferują przy zakupie jednego z nich. Dziecko nie powinno łatwo znudzić się stolikiem.

Czy warto kupić stolik edukacyjny dla niemowląt?

Stoliki edukacyjne dla niemowląt to bardzo popularne zabawki. Nic dziwnego, że stoliki edukacyjne dla niemowląt są tak popularne. Nie tylko bawią, ale również uczą. Są zabawkami interaktywnymi i wymagają od dziecka wykonania jakiejś czynności. Pobudzają zmysły dziecka i oferują nowe doświadczenia. Przeznaczone są dla dzieci starszych niż sześć miesięcy.

Baterie zasilają stoliki edukacyjne. Dzięki nim świecą i mogą grać. Na ich panelach znajduje się wiele przycisków, które pozwalają na regulację, przesuwanie, otwieranie, ustawianie i tak dalej. Niektóre modele posiadają także niewielkich rozmiarów pianina, które mogą odtwarzać podstawowe dźwięki. Inne zawierają słuchawkę telefoniczną, lusterko i mikrofon, kierownicę z klaksonem i wentylatorami, a także kierownicę z klaksonem i kierownicą. Istnieje wiele opcji.

Stoliki interaktywne stanowią świetną zabawkę oraz doskonały sposób na naukę i rozwój dzieci. Nic więc dziwnego, że wielu rodziców nie wyobraża sobie bez nich życia. Zabawa to najlepszy sposób na naukę dla maluchów.

Popularni producenci stolików edukacyjnych przeznaczonych dla niemowląt

 • Fisher-Price
 • Smily Play
 • Clementoni
 • Janod

Ranking stołków edukacyjnych dla niemowląt

Taborety edukacyjne dla niemowląt to świetna zabawka dla małych dzieci. Nie dziwi więc fakt, że cieszą się one tak dużą popularnością. Zabawki interaktywne wymagają innych działań niż maluch. Pobudzają kreatywność i zdolności motoryczne. Są odpowiednie dla dzieci starszych niż sześć miesięcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem stolików edukacyjnych dla niemowląt.