Popularność telewizorów Samsung 55 cali stale rośnie wśród nabywców. Te duże zestawy były kiedyś niemal niemożliwe do znalezienia ze względu na ich wysokie ceny. Jednak i te stają się coraz bardziej atrakcyjne. Chętniej niż kiedykolwiek kupujemy taki sprzęt ze względu na lepsze rabaty i promocje. Jaki telewizor Samsung 55 cali powinieneś kupić? Korzystając z promocji sklepowych, które modele tej marki są warte uwagi? Na te pytania odpowie nasz ranking telewizorów Samsung 55 cali.

Ranking telewizorów Samsung 55 cali

 1. Samsung 55-calowy telewizor QE55Q80TA

  To model 55-calowego telewizora Samsunga, który budzi obecnie największe emocje. Posiada on wyjątkowy kontrast i głębię obrazu. Dzięki temu obraz jest bogatszy i bardziej szczegółowy. Charakteryzuje się również wyjątkowymi czerniami i bielami. Sprzęt jest napędzany przez procesor Quantum 4K. Sztuczna inteligencja jest zintegrowana ze sprzętem, aby poprawić jakość obrazu i poprawić wrażenia widza. Redukuje ona szumy i wyostrza kontury tekstu i obiektów. Telewizor ten oferuje również nowe doznania dźwiękowe. Czarny ekran zostanie przez urządzenie przekształcony w dekorację.

 2. TV QE55Q64TA

  Jest to wyjątkowy model telewizora firmy Samsung. Występuje w różnych kolorach i odcieniach. Technologia Quantum Dot sprawia, że obraz jest oszałamiający. Będziesz zachwycony wyraźnymi kolorami i kontrastami, pełnym spektrum i perfekcyjnymi detalami, które technologia QLED może wnieść do Twojego domu. Telewizor jest również minimalistyczny i stylowy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim sterowanie telefonem. Oglądanie filmów i słuchanie muzyki za pośrednictwem smartfona z poziomu telewizora jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 3. Samsung UE55TU8502

  Telewizor Samsung zachwyca tych, którzy kochają piękny obraz. Żywa paleta barw telewizora sprawia, że każdy szczegół wyskakuje na pierwszy plan. Sprzęt ten sprawi, że oglądanie filmów stanie się radością dzięki najnowocześniejszemu procesorowi Crystal 4K. Telewizor ten charakteryzuje się również standardem Full HD i ostrym obrazem. Ten model telewizora jest warty uwagi, abyś poczuł się jak gwiazda kina akcji. Ten odbiornik to także gratka dla pedantów. System maskowania kabli wyeliminuje przewody ze wszystkich stron.

 4. Samsung 55-calowy telewizor UE55TU7172

  Samsung to źródło niezapomnianych wrażeń i doświadczeń. Możesz spodziewać się żywych kolorów i wyraźnego obrazu, podobnie jak w przypadku innych modeli tego producenta. Procesor Crystal 4K zapewnia oszałamiającą jakość obrazu. Technologia HDR10+ dodaje szczegółowości do obrazu. Możliwe jest również sterowanie odbiornikiem za pomocą smartfona poprzez kilka stuknięć. Remote Acces będzie przydatną funkcją w dobie pracy zdalnej. Dzięki niej telewizor staje się narzędziem pracy.

 5. TV UE55TU7022

  W tym modelu postawiono na jakość i szczegółowość kolorów. Telewizor ten oferuje jakość 4K i realizm. Estetyka telewizora również została uwzględniona przez producenta, co ucieszy osoby skrupulatnie dbające o szczegóły w swoich salonach. Żadnych kabli na podłodze! Odbiornik może być sterowany za pomocą telefonu komórkowego. Wielozadaniowy pilot może zarządzać całą rozrywką. Ten telewizor spodoba się graczom. Będą mogli czerpać więcej z internetu dzięki technologii Game Enhancer - płynny ruch i realistyczny obraz.

Jaki telewizor Samsung 55' kupić?

Na to pytanie wbrew pozorom nie jest łatwo odpowiedzieć. Samsung oferuje szeroki wachlarz technologii i funkcji, dzięki którym każdy użytkownik, nawet ten najbardziej wybredny, znajdzie coś dla siebie. Jak wybrać najlepszy telewizor 55"? Na co zwrócić uwagę podczas zakupów telewizora Samsung o tej przekątnej ekranu? Co powinieneś wiedzieć? Jakie są zalety i wady 55-calowego ekranu telewizora?

 • Jakość to najważniejszy parametr, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie telewizora Samsung 55 cali. 55-calowy telewizor za kilka tysięcy złotych jest droższy od modelu tańszego. Telewizory te różnią się nie tylko technologią, ale także sposobem wykonania.
 • Technologia Telewizor, który przewyższa resztę dzięki swojemu wyposażeniu, jest wart Twojej uwagi. Atutem będzie system Android TV 9.0, który zapewnia regularne aktualizacje i pełne wsparcie dla HDR Dolby Vision. Umożliwia on również zarządzanie podświetleniem. Należy pamiętać, że telewizory to nie tylko ich wygląd. Muszą też dbać o wnętrze, takie jak wysokiej jakości procesor. Przeznaczenie telewizora określi, do czego będzie on używany. Czy ma służyć do oglądania seriali lub filmów? A może do gier lub pracy?
 • Podświetlenie OLED pozwala uzyskać obraz o wysokim kontraście w 55-calowym telewizorze. To właśnie jakość ma znaczenie!
 • Gorszy obraz - Wiadomo, że na większych ekranach wyraźnie widać niedoskonałości. Skazy, kolor i zniekształcenia są oczywiste. Zwróć uwagę, czy producent zajął się tą kwestią w swoich modelach.
 • Umiejscowienie telewizora w domu - To niemal złota zasada przy zakupie telewizora 55-calowego. Te telewizory są już duże, więc powinieneś wybierać je pod kątem odległości, z jakiej widzisz ekran, a nie powierzchni salonu.
 • Design telewizorów Samsung 55 cali wtapia się w otoczenie, dzięki czemu łatwo zapomnieć o całej tej szpetocie. Pozbędziemy się też z podłogi wszystkich kabli, które mogą zepsuć wystrój w salonie.
 • Pobór prądu Ten akkt może nie wydawać się wadą, ale jest czymś, o czym często zapominamy przy zakupie dużych telewizorów. Większa przekątna + większy obraz = więcej prądu. Choć utrzymanie 55-calowego telewizora jest droższe niż zwykłego, to jakość i wrażenia z jego użytkowania to wynagrodzą.
 • Doskonały dźwięk Najnowocześniejszy procesor dźwięku znajdujący się w niektórych 55-calowych modelach Samsunga daje poczucie przestrzenności. To, w połączeniu z obrazami scenicznymi, przenosi widza w sam środek całej akcji.

Czy warto kupić telewizor Samsung?

Telewizory Samsung są warte uwagi. Znane są z wysokiej jakości i niskich cen. Telewizory te, które kiedyś kojarzyły się z dużymi pomieszczeniami i bogactwem, obecnie stają się bardziej popularne i dostępne dla każdego.

Telewizory, które zawierają nowoczesne technologie i są przesiąknięte sztuczną inteligencją już niedługo zagoszczą w domach. Przed dokonaniem zakupu telewizora Samsung 55 cali warto wiedzieć, czego oczekujemy od sprzętu i jak będzie on wykorzystywany na co dzień.

Ogromną zaletą będzie zastosowanie w nich technologii 4K. Technologia ta jest obecnie normą w tworzeniu materiałów wideo. Nie warto kupować odbiornika, który obsługuje tylko Full HD 1080p. Kolejnym aspektem jest wygląd. Z odbiorników niektórych 55-calowych telewizorów Samsunga wyeliminujemy teraz kable. Pozwoli to poprawić wystrój w salonie.

Warte uwagi sklepy

 • Allegro
 • Media Expert
 • Media Markt
 • RTV Euro AGD
 • Empik
 • Avans
 • OleOle