Bezprzewodowy, stacjonarny telefon pozwala na komunikację z innymi osobami na odległość. Nie posiada kabla, dzięki czemu jest znacznie wygodniejszy w użyciu w domu i pracy. Za pomocą telefonu można prowadzić rozmowę bez kabla. Może on również zajmować się innymi sprawami lub po prostu spacerować. Nowoczesne telefony bezprzewodowe stacjonarne mają doskonałe parametry techniczne.

Ranking telefonów stacjonarnych bezprzewodowych

 1. Telefon stacjonarny Panasonic KX-TG6812PDB

  Telefon z funkcją redukcji szumów i funkcjonalnym przewodem stacjonarnym. Może być również używany w przypadku braku zasilania. W przypadku przerwy w dostawie prądu, baza jest zasilana przez ustalony czas przez zmagazynowaną energię słuchawki. Świetnym rozwiązaniem jest inteligentny klawisz NR. Miga on w zależności od sytuacji. Możesz wyświetlić listę, wyłączyć dźwięk alarmu lub odebrać przychodzące połączenie telefoniczne.
 2. Telefon stacjonarny SIEMENS Gigaset C530

  Nowoczesny telefon bezprzewodowy, który może zapewnić 14 godzin nieprzerwanych rozmów. Ma nowoczesny design i jest łatwy w obsłudze. Można stworzyć własny wygaszacz ekranu i profil dźwiękowy. Posiada doskonałą jakość dźwięku HSP nawet w trybie głośnomówiącym. Klawiatura wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. W książce telefonicznej tego modelu można przechowywać 150 kontaktów. Każdy kontakt może mieć aż trzy numery, a także pełne informacje kontaktowe.
 3. Telefon stacjonarny Panasonic KX-TG6811PDB

  Stacjonarny telefon bezprzewodowy z funkcją CLIP. Pozwala to na identyfikację numeru w przychodzącym połączeniu przed jego odebraniem. Posiada również wbudowaną książkę telefoniczną, która może pomieścić 120 kontaktów. Podświetlana klawiatura ułatwia korzystanie z niego w ciemności. Możesz przekierować połączenia bezpośrednio ze słuchawki do głośnika bazy, korzystając z trybu głośnomówiącego. W telefonie można mieć do sześciu dodatkowych słuchawek. Czas rozmów wynosi do 15 godzin.
 4. Telefon biurkowy SIEMENS GIGASET A120 DUO

  Dwie słuchawki i stacjonarny telefon bezprzewodowy. Posiada nowoczesny design. Wyposażony jest w 1,4-calowy wyświetlacz oraz system CLIP, który pozwala na identyfikację numeru przychodzącego. Książka telefoniczna zawiera 50 numerów, natomiast lista ponownego wybierania zawiera 10 ostatnich numerów. Przyciski 2-9 umożliwiają szybkie wybieranie numerów. Ten telefon posiada 10 dzwonków i 5 ustawień głośności. Można również ustawić dzwonek budzika.
 5. Telefon biurkowy Panasonic KX-TG 1611PDH

  Bezprzewodowy telefon biurkowy, który jest łatwy w obsłudze i posiada duży ekran LCD. Wyposażony jest w nowoczesną, beznaciskową słuchawkę z 50 wpisami i książką telefoniczną. Na uwagę zasługuje wbudowany budzik, timer, opcja połączeń konferencyjnych oraz możliwość montażu na ścianie. W urządzeniu dostępnych jest wiele dzwonków. Każdy klawisz na klawiaturze może być użyty do odebrania połączenia przychodzącego.

Który telefon bezprzewodowy jest dla Ciebie najlepszy?

Bezprzewodowe telefony stacjonarne cieszą się wciąż dużym zainteresowaniem, niezależnie od pozorów. Telefony te oferują wiele korzyści. Na co zwrócić uwagę przy zakupie smartfona?

 • Typ Możesz wybierać pomiędzy modelami, które mają jedną lub dwie słuchawki. Te modele są idealne dla dużych domów lub firm.
 • Możesz wybierać spośród wyświetlaczy monochromatycznych lub kolorowych. Czasami wyświetlacz działa jako ekran do transmisji obrazu.
 • Funkcjonalność: Funkcja ta obejmuje dodatkowe funkcje takie jak. Odbieranie połączeń i prowadzenie list kontaktów, stacjonarne telefony bezprzewodowe mogą być również wykorzystywane do prowadzenia rozmów wideo, przekazywania połączeń na telefon komórkowy lub prowadzenia rozmów konferencyjnych.
 • Maksymalny czas rozmów - Ten parametr określa, jak szybko słuchawka ładuje się podczas trwającego połączenia.
 • Pojemność książki telefonicznej Jest to bardzo przydatna funkcja. Dzięki niej nie musisz pamiętać wszystkich numerów telefonów ani trzymać ich w notesie. Najnowsze modele mogą przechowywać w swojej książce telefonicznej nawet 200 kontaktów. Wiele telefonów posiada opcję wybierania 10 numerów w krótszym formacie. Każdy klawisz może mieć inny numer. Wystarczy nacisnąć klawisz, aby zadzwonić do danej osoby.
 • Funkcja Caller ID CLIP wyświetla numer osoby dzwoniącej. Nie jest to usługa bezpłatna. Wymaga aktywacji przez operatora. Mimo to jest bardzo przydatna. Niektóre telefony pozwalają również na śledzenie ostatnich połączeń wychodzących i przychodzących.
 • Automatyczna sekretarka to przydatna funkcja, która jest świetna dla osób, które często przebywają poza domem. Dzięki niej osoba dzwoniąca może zostawić wiadomość głosową. Wybrany model telefonu może mieć wpływ na maksymalną długość nagrań.

Czy warto kupić linię telefoniczną bezprzewodową?

Stacjonarne telefony bezprzewodowe od lat cieszą się popularnością zarówno w warunkach prywatnych, jak i firmowych. Nie zostały one całkowicie wyparte przez telefony komórkowe.

Są to przede wszystkim urządzenia mobilne. Bez problemu można przenieść słuchawkę na dużą odległość od bazy bez wpływu na jakość rozmowy. Można też oddawać się innym zajęciom, czy po prostu spacerować. Wynika to z faktu, że użytkownik nie jest ograniczony przez kabel zasilający. Telefony te są nowoczesne i intuicyjne w obsłudze. Telefony te posiadają duży wyświetlacz oraz wiele dodatkowych funkcji, takich jak budzik.

Stacjonarny telefon bezprzewodowy jest świetną alternatywą dla tradycyjnego smartfona. Telefony te polecane są dla seniorów, którzy mają problemy z obsługą nowoczesnych smartfonów. Ich pamięć może pomieścić co najmniej kilkadziesiąt kontaktów. Można też skrótowo wybrać najczęściej wybierane numery, naciskając klawisz.

Popularni producenci modeli bezprzewodowych telefonów stacjonarnych

 • Panasonic
 • Siemens

Warto zaznaczyć: Sklepy z telefonami stacjonarnymi

 • Allegro
 • Avans
 • Electro
 • Empik
 • Media Markt
 • Media Expert
 • RTV Euro AGD
 • OleOle